Draci cz ??

Česká aliance Draci CZ ?? přijímá nové hráče. 

 

Welcome,

We are aliance, which speak english too. But we have a players from  spanish speaking contrys ? too. Now we are in  rank 115 (by torches), and we are in 8th position in League of Warriors, and we certainly promote to League of Heroes :slight_smile:.  Join us.

Jsme aliance na 8.postupovém míste v Lize bojovníka (League of Warrior) a určite postoupíme do vyšší ligy - Ligy Hrdinu (League Of Heroes).Nacházíme se kolem pozice 115 v řebříčku podle počtu pochodní. Přidejte se k nám.

 

Hi again.

Now we are in League Of Heroes. Join us

Češi a Slovaci, vytvořte s námi jednu silnou alianci. Jsme v lize Hrdinu,a kolem pozice 115 v řebříčku aliancií dle počtu pochodní. Přidejte se k nám ?

WE LOOKING FOR NEW MEMBERS. Join US . OUR Aliance DRACI.CZ. WE welcome a players with experience too.Our rank no problem (we can your rank so Captain, Officer keep)

Rádi uvítame i hráče se skušenostmi, i s hodností (není problém ponechat hodnosti kapitána nebo oficíra ). Náš cíl je vytvořit silný tím, který by napředoval. (Co se nám doposud celkem daří) :wink: Tak se přidejte k alianci Draci.cz