Gokturkler looking 4 active members

I am the owner and the leader of our alliance called “Gokturkler”. We have less member and cannot compete at war events; lack of members to participate. We speak English and Turkish. The more high lvl members we have, the more blessings will be active. (I have been playing this game for almost 2 years). I am an experienced player and will help you when you have any kind of problem in the game. 

IMG_6323.JPG

Selamınaleyküm, Kardeşim. Bizim klana gelir misiniz? Amacımız Türk leri bir arada toplamak. İlle herkes Türk olacak diye bir kuralımız yok sağlam yabancılar katılırsa yok demeyeceğiz. Boostları ucuzken 100 er gün aktif hale getirdik ve süreleri en az 1 yıla kadar da uzatacağız. Sizin gibi deneyimli oyuncuları aramızda görmekten onur duyarız.

Klan ismi şimdilik Project 99 

Yeterli sayıda Türk oyuncu katılım sağladığında uygun bir isim buluruz hep beraber.

In game name Turk yazın ya da Jackanapes yazın.

Yalnız klanın açıklaması 10 numara olmuş :slight_smile:

Ben oyun yeni ciktigindan beri oynuyorum ve bu birligi kurdugumdan beri cok emek verdim. Terk etmek istemiyorum. Bence kardes birlik olup birbirimize donem donem aktif ve iyi oyuncularimizi paslamaliyiz. Cok guclu oldu diger oyuncular. Eskiden ilk 100’un icerisindeydik, simdi 400’lere geriledik. 

Kardeşim bak bizim amacımız Türk leri tek bir çatı altında toplayabilmek. Tabii Türk olsun çamurdan olsun mantığıyla hareket etmeyeceğiz. Sadece adam gibi olan ve doğru düzgün oynayan aktif olan arkadaşları toplayıp ses getirmek istiyoruz. Amaç bu kısaca. Gelirsen her zaman kapımız açık. Bol şanslar.

Eyvallah kardesim, iyi demissin de bu oyunda 100’lerce Turk oyuncu var ve herkesi tek bir cati altinda toplayamazsin. Orgutlenmeye gerek yok. Oyun bu en nihayetinde, madem Turk olarak ses getirmek istiyorsunuz, bizim birligimize de gelip destek olun. 1-2 kuvvetli oyuncunuz olsa yuksek bagis yapabilen, bizlerde mucadeleye devam edebiliriz. Ancak birliklere girip cikip ortaya yazip uyelerini calmak cok cirkin, uye calmak oluyor bu yok gelin bizde para cok, blessingler hep acik vs. 2 yildir oynuyorum bu oyunu ve evet cok emek verdim, birakip gitmiyecem ne emeklerimi ne de parami. Hala oyunu oynayabiliyorum, hala savasiyorum. Hala oyundan keyif aliyorum ama boyle orgutlenmeye gerek yok, herkesi oyuncu limiti yuzunden bir cati altinda toplayamazsin. Bari birbirimizi kardes birlik ilan edelim, oyuncu takasi olsun, birlikte yukselelim ve listelerde 1’den fazla arka arkaya Turk Birliklerinin isimlerini yazdiralim, iste o zaman ses getiririz, hem de baya bir gurultu cikar :slight_smile: