Zapraszamy do wspólnej gry w "POLSKA TARCZA"

Cześć!

Mam na imię Paweł i chciałbym Cię zaprosić do naszego sojuszu “Polska Tarcza”. :slight_smile:  

Poziom sojuszu: 30

Ilość miejsc 31/35

Większość z nas jest już powyżej 20 roku życia ale znajdzie się kilku poniżej, nie brakuje też żeńskiego towarzystwa. :grinning:
Jeśli szukasz silnego sojuszu i dobrej zabawy, wsparcia, rady i nocnych rozmów złóż aplikacje do naszego sojuszu bądź zgłoś się do któregoś z nas:

• Terih
  • Kornel97
  • BeRoL
  • Javamdam89

Od kandydatów wymagamy:
-Aktywnego udziału w wojnach
-Pozytywnego nastawienia
-Systematyczności.
-Kultury osobistej
-75 lvl 

Pozdrawiam Paweł. 

Przeglądnąłem właśnie oferty innych sojuszy, niestety nie mamy żadnego herbu tudzież motta, niestety cenie sobie estetykę i przejrzystość co skłoniło mnie do minimalizacji reklamy. :grinning:  

Jeśli kogoś przekonują motta i tego typu pierdoły to proszę poszukać takowych w google.

.

.

.

.

Rekrutacja znów otwarta. :slight_smile:

31/33

.

.

31/35

Mogę do Was dołączyć?

Mój nick - c2006

Ja chętnie bym dołączył hmm może jakiś wstępniaczek nick w grze Drrakoo lat 20+ hmm na pewno jestem i będę aktywny bo sama gra wciągnęła mnie strasznie : ), szukałem czegoś takiego tzn. prostoty gry, fajnie że w języku polskim jest, niestety nie spełniam waszych wymagań względem lvl ponieważ dzisiaj zacząłem przygodę w tą słodką grę : D ale warto napisać POZDRAWIAM : ).

???